KOSMETICKÉ SLUŽBY

 

,,Když se řekne KRÁSA, napadne Vás především pleť, oblečení, vizáž, ale opravdová krása začíná u každodenní péče o pleť.

Každých 5 minut péče ovlivní to, jak budete vypadat za 5 dní, 5měsíců, 5 let.´´
 
Pomohu Vám určit typ pleti a naučím Vás, jak o ni správně pečovat, jak se správně nalíčit a ukážu Vám nové trendy líčení, ale i jak se vypořádat s chybami na kráse (akné, mastná nebo suchá pleť, vrásky, černé tečky, váčky nebo kruhy pod očima...
 
 
 
 
Profesionální pleťová kosmetika
 
Společnost Procosmetik – Integra zahájila svoji činnost v roce 1985 v Barceloně. Zakladatel firmy, Jaume Jové, byl u vzniku prvních produktů. Cílem společnosti bylo vyrábět kvalitní kosmetické produkty vysoké účinnosti. K tomu napomáhaly i vlastní laboratoře, kde při vývoji nových přípravků využívaly nejnovějších poznatků výzkumu v oblasti kosmetiky. 
 
 
Vysoká kvalita jednotlivých výrobků umožnila firmě dostat se na mezinárodní trhy. V současné době má značka Integra významné postavení v mnoha zemích světa. Použitím moderních technologií a inovací výzkumu v tomto oboru, vyvinul výzkumný tým z laboratoří komplexní systém velmi účinných přípravků, které jsou přizpůsobeny potřebám všech typů pleti.